Club Natació Centelles      

Ens agrada l'aigua

     


Competicions 2017/18 


OCTUBRE

07/10/2017

1ª Lliga infantil + Trofeu Fons i estils

Centelles, 15:30h

 Llista sortida

07/10/2017

1ª Lliga Aleví

Vic, 16:00h

Llista sortida

21/10/2017

1ª Lliga per equips Pre-benjamí

Anglès, 16:00h

Llista sortida

28/10/2017

1ª Lliga Benjamina

Olot, 9:30h

Llista sortida


NOVEMBRE

04/11/2017

Trofeu GirOsona St. Narcís Infantil, Júnior i Absolut

Girona, 10:00h

Llista sortida

04/11/2017

Trofeu GirOsona St. Narcís Aleví

Girona, 16:00h

Llista sortida

11/11/2017

2ª Lliga Aleví, Infantil, Júnior i absolut

Banyoles, 9:30h

Convocatòria

18/11/2017

2ª Lliga Benjamí

Torelló, 16:00h

Convocatòria

25/11/2017

2ª Lliga per equips Pre-benjamí

Anglès, 16:00h

Llista sortida

25/11/2017

Trofeu Lloret Vila Esportiva

Lloret, 16:00h

Llista sortida


DESEMBRE

02/12/2017

3ª Lliga Aleví

Farners,16:00h

Llista sortida

6-8 /12/2017

Campionat de Catalunya d'hivern Infantil

Torelló, 16:00h

Convocatòria

16/12/2016

Trofeu GirOsona Raul Ramos

Olot, 9:30h i 16h

Llista sortida

16/12/2017

3ª Lliga Benjamí + 1ª Pre-benjamí

Vic, 16:00h

Llista sortida

21-23/12/2017

Campionat de Catalunya Júnior i OPEN absolut d'hivern

C.N. Terrassa

Llista sortida

GENER

13/01/2018

2ª Campionats d'Osona (pre-b a aleví)

Vic, 16:00h

Llista sortida

20/01/2018

4ª Lliga Aleví

Figueres, 15:30h

Llista sortida

27/01/2018

3ª Lliga Infantil, Júnior i Absolut

Geieg, 09:30h

Llista sortida

27/01/2018

4ª Lliga Benjamí i 2ª Pre-benjamina

Centelles, 15:30h

Llista de sortida


FEBRER

03/02/2018

5ª Lliga Aleví

Torelló, 16:00h

Llista sortida

17/02/2018

Trofeu GirOsona Tresserras Infantil, Júnior i Absolut

Banyoles, 9:30h

Llista sortida

17/02/2018

5ª Lliga Benjamí + 3ª Pre-benjamí

Centelles, 15:30h

Llista sortida

23 al 25/02/2018

Campionat Catalunya aleví d'Hivern

A determinar

Llista sortida


MARÇ

03/03/2018

4ª Lliga Infantil, Júnior i Absolut

Geieg, 9:30h

Llista sortida

10/03/2018

Trofeu Farners

Farners, 16:00h

Llista sortida

17/03/2018

6ª Lliga Aleví

Centelles, 15:30h

Llista sortida

24 al 25/03/2018

Campionat d'Espanya d'hivern Infantil

A determinar

Llista sortida

24/03/2018

6ª Lliga Benjamina + 4ª Pre-benjamina

Torelló, 16:00h

Llista sortida


ABRIL

07/04/2018

Trofeu GirOsona Mercat del Ram

Vic, 9:30h

Llista sortida

07/04/2018

Trofeu Mercat del Ram Aleví

Vic, 16:00h

Llista sortida

14-15/04/2018

Prova de nivell Benjamí

Vic

Llista sortida

14/04/2018

5ª Lliga Infantil, Júnior i Absolut

Lloret, 16:00h

Llista sortida

21/04/2018

7ª Lliga Aleví

Centelles, 15:30h

Llista sortida

28/04/2018

3ª Campionats d'Osona (tots)

Vic, 16:00h

Llista sortida


MAIG


05/05/2018

Trofeu Fires i Festes

Figueres, 10h i 16h

Llista sortida

05/05/2018

Trofeu Mercat del Trasto?

Torelló, 16:00h

Llista sortida

05/05/2018

Repesca prova de nivell

A determinar

Llista sortida

12/05/2018

7ª Lliga Benjamí + 5ª Pre-benjamí

Olot, 9:30h

Llista sortida

13/05/2018

Final delegacions Benjamí i Aleví

A determinar

Llista sortida

19/05/2018

Fons i estils Aleví

Lloret, 16:00h

Llista sortida

26/05/2018

Campionat Provincial GirOsona Aleví

Geieg, 10h i 16h

Llista sortida


JUNY

8 al 10/06/2018

Final Territorial Benjamina

A determinar

Llista sortida

09/06/2018

Trofeu Ciutat de Girona

Girona, 10:00h

Llista sortida

16/06/2018

Final de relleus

A determinar

Llista sortida

25 al 27/06/2018

Campionat de Catalunya Júnior i OPEN Absolut d'estiu

Mataró

Llista sortida





JULIOL

29 al 1/07/2018

Campionat de Catalunya d'Estiu Aleví

A determinar

Llista sortida

6 al 8/07/2018

Campionat Catalunya d'Estiu Infantil

A determinar

Llista sortida

11 al 15/07/2018

Campionat d'Espanya Júnior i Absolut d'estiu

A determinar

Llista sortida

19 al 22/07/2018

Campionat d'Espanya d'Estiu Aleví

A determinar

Llista sortida

26 al 29/07/2018

Campionat d'Espanya d'Estiu Infantil

A determinar

Llista sortida